DanKuchen
www.luxdan.sk
štúdio Bratislava a Trnava
ÚVOD PRODUKTY KATALÓGY AKCIE REALIZÁCIE O NÁS PLÁNOVANIE ON-LINE KONTAKT BLOG

Realizácie kuchýň

Fotografie uvedené na tejto stránke dokumentujú výlučne naše vlastné realizácie a sú výlučným majetkom
firmy Luxdan, s.r.o.

Kameň, drevo a lesklý biely lak

Kuchynská linka Danküchen LIVING, doplnená o atypické drevené prvky. Biele dvere sú lakované na vysoký lesk. Drevené časti sú vyrobené z kartáčovanej dubovej dyhy, povrchovo upravenej olejovaním. Ako pracovná doska je použitý umelý kameň Zodiaq. Barová doska je vyrobená z jedného celého kusa dubového masívu. Na bare sú priznané odkôrnené hrany a hrča vytmelená čiernym tmelom. Naturálny vzhľad baru pekne dopĺňa technický charakter vysokolesklého laku na dvierkach kuchyne.
Kameň, drevo a lesklý biely lak Kameň, drevo a lesklý biely lak Kameň, drevo a lesklý biely lak Kameň, drevo a lesklý biely lak Kameň, drevo a lesklý biely lak Kameň, drevo a lesklý biely lak Kameň, drevo a lesklý biely lak Kameň, drevo a lesklý biely lak


TOPLUX, prevedenie Fliederweis / orech americký

Otvorená dispozícia kuchyne TOPLUX s varnou doskou v polostrove. Varíte a zároveň môžete komunikovať so spoločnosťou v obývačke. V tomto type kuchyne je dôležitý kvalitný digestor aby nám vône z varenia neprenikli do celého bytu. Špecialitou tejto kuchyne je prechod cez vstavané vysoké skrine do špajze, ktorá je vzadu za vysokými potravinovými skriňami. Nezainteresovaný návštevník túto špajzu isto nenájde.
TOPLUX, prevedenie Fliederweis / orech americký TOPLUX, prevedenie Fliederweis / orech americký TOPLUX, prevedenie Fliederweis / orech americký TOPLUX, prevedenie Fliederweis / orech americký


Biela a čierna sú stále neprekonateľná kombinácia

Kuchynská linka Danküchen doplnená o atypický, na mieru vyrobený, dyhovaný pult z dyhy americký orech. Kuchynská linka je kombináciou dvoch prevedení. Čierna časť je TOPLUX v prevedení olivenschwarz. Spodné skrinky sú model GRANADA v prevedení Fliederweis. Zástena medzi hornými skrinkami a pracovnou doskou je kalené sklo s fotografickou potlačou. Kuchyne Danküchen sú technicky veľmi dobre vybavené. Všetky panty a zásuvky Blum sú s dobrzdením pohybu. Exkluzívne u nás a zadarmo Vám dáme doživotnou zárukou na funkčnosť všetkých mechanizmov Blum v kuchyni Danküchen. Zásuvky Blum Intivo sú najnovším a najlepším vyhotovením kuchynských zásuviek aké môžete vôbec kúpiť. A to všetko za prijateľnú cenu porovnateľnú s obyčajnými kuchyňami. Doprajte si vyššiu kvalitu za štandardnú cenu.
Biela a čierna sú stále neprekonateľná kombinácia Biela a čierna sú stále neprekonateľná kombinácia Biela a čierna sú stále neprekonateľná kombinácia Biela a čierna sú stále neprekonateľná kombinácia Biela a čierna sú stále neprekonateľná kombinácia Biela a čierna sú stále neprekonateľná kombinácia Biela a čierna sú stále neprekonateľná kombinácia Biela a čierna sú stále neprekonateľná kombinácia Biela a čierna sú stále neprekonateľná kombinácia Biela a čierna sú stále neprekonateľná kombinácia


Malá kuchyňa s plnou výbavou

Táto kuchyňa je príkladom toho, že vieme urobiť kuchyňu akejkoľvek veľkosti s plnou výbavou. Dispozícia kuchyne je na veľmi malej ploche ale obsahuje všetky podstatné vstavané kuchynské spotrebiče. Vstavanú chladničku, umývačku, elektrickú rúru, mikrovlnku, varný panel a digestor. Kuchyňa je v prevedení Villalux lesk a pracovná doska americká jabloň. Výklopné skrinky sú osadené výklopmi Blum Aventos. Samozrejme s doživotnou zárukou. Pokiaľ budete používať kuchyňu Danküchen, budú všetky mechanizmy plne funkčné. Určite viete čo je na kuchyni podstatné. Áno, sú to práve všetky kovania a mechanizmy, ktoré Vám dáme v najvyššej kvalite.
Malá kuchyňa s plnou výbavou Malá kuchyňa s plnou výbavou Malá kuchyňa s plnou výbavou


Biela lakovaná kuchyňa s čiernou kamennou doskou

Táto kuchyňa bude mať určite svojich fanúšikov ale aj odporcov. Pre niekoho bude dizajn tejto extravagandnej kuchyne výnimočný a pre iných možno nie. Pre každého zákazníka máme jedinečné riešenie. Prídte aj vy a zrealizujeme Vaše predstavy o Vašej najlepšej kuchyni.
Prevedenie LIVING fliderweis, pracovná doska Zodiaq, farba kameňa Vortex Black v hrúbke 20 mm. Z kameňa Zodiaq je vyrobený aj hranatý kuchynský drez s batériou Blanco Eloscop. Biele spotrebiče Bosch a biely digestor Elica Sinfonia su v kontraste s čiernou doskou a s čiernym Grafosklom použitým ako zástena kuchyne. Celá kuchyňa je nasvietená LED pásmi.
Biela lakovaná kuchyňa s čiernou kamennou doskou Biela lakovaná kuchyňa s čiernou kamennou doskou Biela lakovaná kuchyňa s čiernou kamennou doskou
 

NEWSLETTER

Zadajte svoj email pre zasielanie noviniek a prebiehajúcich akcií.
FB Instagram KUCHYNSKÉ ŠTÚDIO DANKÜCHEN TRNAVA
Bratislavska 56, 917 02 Trnava | tel.: 0911 044 041, email: info@luxdan.sk


FB KUCHYNSKÉ ŠTÚDIO DANKÜCHEN BRATISLAVA
SP Korzo, Pestovateľská 13 821 04 Bratislava | tel.: 0903 761 366, email: studioba@luxdan.sk


Informácie o používaní cookies  
Created by SLOVAKIA WebDesign - Tvorba web stránok | Mapa stránok